Oyuncu yüksek kâr vaadiyle dolandırıldı

Oyuncu Ahmet Bağdatlı, çalıştığı kast ajansından arkadaşının teknoloji işine girdiğini ve yüklü miktarda para kazandığını öğrendi. Kendisi de önce küçük miktarlarda para verip yüksek kazanç elde eden Bağdatlı, ardından arkadaşıyla birlikte 4 kişinin hesabına 1.5 milyon lira yatırdı. İddiaya göre parayı verdiği kişilerden bir daha haber alamayan oyuncu Bağdatlı, icraya başvurarak parasının faiziyle tahsil edilmesini istedi.

Sabah gazetesinden Dilek Yaman Demir’in haberine göre Çukur, Arka Sokaklar gibi ünlü dizilerde rol alan oyuncu Ahmet Bağdatlı’nın çalıştığı cast ajansında Murat U. isimli bir arkadaşı vardı. Bağdatlı, bu arkadaşının bir teknoloji cihazı işine girdiğini, kısa sürede yüklü miktarda para kazandığını öğrendi. İşe girmek için gönüllü olan Bağdatlı, önce küçük meblağlar yatırdı. Paranın karşılığını kısa sürece ve yüksek kârla gören Bağdatlı, 1,5 milyon lira değerinde yatırımla işe girdi.İddiaya göre parayı iş ortağı ve arkadaşı Murat U. ile işin içindeki 4 kişinin hesabına yatırdı.

İCRA TAKİBİ BAŞLATTI
Bir süre sonra parayı verdiği ortağı ve diğerleri yine iddiaya göre genç oyuncuya dönüş yapmadı ve telefonlarını açmadı. Genç oyuncu yatırım yaptığı parayı geri almak için banka dekontlarıyla birlikte İcra Müdürlüğüne başvurdu. Bağdatlı, parasının faiziyle tahsil edilmesini istedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir