Katil Komşu Çıktı: Asansörde Ölü Bulunan Anne ve Kızı Nasıl Katlettiğini Soğukkanlılıkla Anlattı!

Devrim Güler ile kızı Doğa Etyemez Manisa’da oturdukları binanın asansöründe cansız bir şekilde bulundu. Komşuları Atalay Yüksel emniyet sorgusunda cinayet işlediğini itiraf etti. Katil zanlısı Atalay Yüksel cinayet nedenini tüm soğukkanlılığıyla anlattı.

Manisa Salihli’de yaşanan korkunç olay, Kocaçeşme Mahallesi’nde bulunan bir apartmanda meydana geldi.

Bina sakinleri saatler 08.00’i gösterdiğinde koşuları Devrim Güler ile kızı Doğa Etyemez’i asansörde bulunca hemen yardım çağırdı. İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi.

İhbar yapılan adrese gelen sağlık ekipleri, yaptıkları inceleme sonucu Güler ile kızı Etyemez’in hayatını kaybettiğini açıkladı.

3 çocuk annesi Devrim Güler ile kızı Doğa’nın cenazesi, Salihli Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

14 Kasım Salı günü 18. yaş gününü kutlayan lise öğrencisi Doğa Etyemez’in ileride başarılı bir avukat olmak istediği öğrenildi.

İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsi sonrası çıkan ön otopsi sonucuna göre iki kişinin de telle boğularak öldürüldükleri ortaya çıktı.

Anne ile kızın bedenleri, Kocaçeşme Camisi’nde kılınan cenaze namazından sonra Karaağaç Mezarlığı’nda yan yana toprağa verildi. Acılı aile, evlatlarının cenazede töreninde gözyaşlarına boğuldu.

Dün Ankara’ya uçuş yapan alt komşu Atalay Yüksel, polis tarafından şüpheli sıfatıyla gözaltına alındı. Çiftçilik mesleğiyle uğraşan Yüksel, Manisa’nın Salihli ilçesine geri getirildi.

Yüksel, Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen sorgulama sürecinde suçunu kabul eden Yüksel, cinayet anını anlattı:

Devrim Güler ile sevgili olmak istediğini açıklayan Yüksel, ‘Ancak bundan kızı Doğa Etyemez haberdar oldu. Bunun üzerine evlerine çıktım. Tartışma çıktı. Doğa’yı telle boğarak öldürdüm. Bu olay 01.30 sırlarında yaşandı. Bu arada evde bekledim. Yaklaşık 2 saat sonra Devrim Güler eve geldi. Sonra onu da telle boğarak öldürdüm. Olay apartmanın ikinci katında yaşandı. Olaydan sonra her ikisinin de cesedini asansöre koydum ve asansörü 4’üncü kata gönderdim. Sonra sabah bilet alarak trenle önce İzmir’e, ardından yine bilet alarak uçakla Ankara’ya gittim.’ dedi.

Atalay Yüksel sevk edildiği adliyede ‘kadına karşı tasarlayarak cinayet’ suçu nedeniyle tutuklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir